top of page

Dla Dla naszego klienta, uznanej firmy transportowo-spedycyjnej, która została uhonorowana tytułem "Operatora Logistycznego Roku 2023", "Pracodawcy TSL 2023", a także "Solidny Pracodawca" 2022 i 2023. Jako lider w branży międzynarodowego transportu drobnicowego ze zróżnicowaną flotą własną, infrastrukturą własnych obiektów magazynowych typu cross-dock poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko:

Manager ds. zarządzania kierowcami

Lokalizacja

  • Tychy

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

Wsparcie załogi kierowców w kwestiach administracyjnych, socjalnych oraz dotyczących czasu pracy i odpoczynku,

Optymalizacja wykorzystania pracy kierowców,

Planowanie harmonogramów pracy kierowców w porozumieniu z Kierownikami Logistyki, Transportu i Floty - wyjazd do pracy i powrót do domu, zapewnienie pełnej obsady ciężarówek,

Opracowanie, wdrożenie i monitorowanie wskaźników efektywności (KPI),

Koordynacja pracy działu transportu z kadrą kierowców,

Tworzenie i analiza grafików kierowców,

Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi,

Współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem transportu, floty oraz HR.

OCZEKIWANIA

Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem kierowcami w firmie z taborem własnym - warunek konieczny,

Umiejętność tworzenia, analizowania i wdrażania projektów maksymalizujących wykorzystanie pracy kierowców,

Wysokie kompetencje komunikacyjne i umiejętność motywowania zespołu,

Nastawienie na rozwiązywanie problemów i efektywne zarządzanie dostępnością kierowców,

Znajomość przepisów prawnych dotyczących transportu międzynarodowego na terenie UE oraz przepisów rozporządzenia WE 561/2006,

Znajomość oprogramowania Microsoft Excel,

Posiadanie prawa jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju,

Dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem własnym,

Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, asertywność oraz kreatywność

Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Mile widziane posiadanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym Rzeczy

OFERUJEMY

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Wysokie wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowania oparty na wynikach pracy,

Jasną i sprecyzowaną ścieżkę rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji,

Grupowe ubezpieczenie na życie,

Karta Multisport,

Niezbędne narzędzia pracy,

Szkolenia specjalistyczne,

Dedykowany program wdrożeniowy,

Program rekomendacji pracowników,

Inicjatywy dobroczynne i spotkania integracyjne.

bottom of page